Wersje językowe

Kitchen helper Momiki certyfikat bezpieczeństwa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 730,00 zł 730.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Kitchen helper nagrodzony prestiżową Nagrodą Rodziców 2020

Pomocnik kuchenny tzw. kitchen helper umożliwia dziecku uczestnictwo w tych pracach codziennych, które wcześniej — ze względu na wysokość — nie były dla niego dostępne.

Kitchen helper Momiki Concept jako jedyny w Polsce przeszedł pozytywnie testy bezpieczeństwa w Instytucie Nadzoru Technicznego. To pierwszy helper na rynku. Jest połączeniem stabilności konstrukcji, bezpiecznej technologii montażu z pięknym designem i lekkością formy. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo.

Przeznaczony jest dla samodzielnie stojących niemowląt oraz dzieci do około 7. lat, o wadze nieprzekraczającej 60 kg. Do podestu dołączona jest barierka zabezpieczająca dla najmłodszych, którą w dowolnym momencie można zdemontować. Regulowany podest pozwala na zmianę wysokości w 3 wariantach.

Kitchen helper to nie tylko mebel - to udostępnienie dziecku świata pełnego nieznanych i interesujących doznań. Dziecko, stojąc na podeście, może bez przeszkód uczyć się przez obserwację dorosłych, samo zmywać naczynia czy wykonywać proste czynności kuchenne. W ten sposób może wzmacniać poczucie własnej wartości, rozwijać samodzielność i pewność siebie oraz doskonalić koordynację ruchów.

Pomocnik kuchenny jest odpowiedzią na ciągnięcie za nogawki, patrzenie błagalnym wzrokiem, wyciąganie rączek do podnoszenia czy kładzenie dziecka na blacie. Twoje dziecko będzie szczęśliwe, a Twój kręgosłup odetchnie z ulgą.

Kitchen helper wykonany jest ręcznie z certyfikowanej sklejki z drewna liściastego. Malowany ekologicznymi, bezpiecznymi lakierami i farbami dla dzieci, zgodnymi z europejską normą PN EN 71.3. Produkt jest wysyłany do samodzielnego montażu. Poszczególne elementy produktu w kolorze naturalnym mogą się nieznacznie różnić kolorystycznie. Wynika to z naturalnej cechy drewna jaką jest usłojenie oraz tonacja..

Kitchen helper wykonany jest ręcznie z certyfikowanej sklejki z drewna liściastego. Malowany bezpiecznymi lakierami i farbami dla dzieci, zgodnymi z europejską normą PN EN 71.3. Produkt jest wysyłany do samodzielnego montażu. Poszczególne elementy produktu w kolorze naturalnym mogą się nieznacznie różnić kolorystycznie. Wynika to z naturalnej cechy drewna jaką jest usłojenie oraz tonacja.

Wymiary: wysokość 88 cm, szerokość 41,5 cm, głębokość 52,7 cm

Waga max.: 60 kg.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl