Wersje językowe

Premium Kitchen Helper Keiki outlet

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 30 dni
Cena: 630,00 zł 630.00
ilość szt.

Opis

Kitchen helper Keiki

Wady: mała kropka/dziurka przy logo. Poza tym mebel w pełni sprawny i bez wad. 

Kitchen helper wykonany ze sklejki pokrytej filmem melaminowym. Taka powierzchnia charakteryzuje się wysoką odpornością na użytkowanie, ścieranie czy wilgoć. Ma elegancki wygląd, gładką powierzchnię oraz widoczne drewniane krawędzie. Produkt jest ręcznie szlifowany i olejowany.

Pomocnik kuchenny Montessori tzw. kitchen helper umożliwia dziecku uczestnictwo w tych pracach codziennych, które wcześniej - ze względu na wysokość - nie były dla niego dostępne. Kitchen helper Momiki Concept jako jedyny w Polsce przeszedł pozytywnie testy bezpieczeństwa w Instytucie Nadzoru TechnicznegoJest połączeniem stabilności konstrukcji, bezpiecznej technologii montażu z pięknym designem i lekkością formy.

Przeznaczony jest dla samodzielnie stojących niemowląt oraz dzieci do około 7. lat, o wadze nieprzekraczającej 50 kg. Do podestu dołączona jest barierka zabezpieczająca dla najmłodszych, którą w dowolnym momencie można zdemontować. Regulowany podest pozwala na zmianę wysokości.

Kitchen helper to nie tylko mebel — to udostępnienie dziecku świata pełnego nieznanych i interesujących doznań. Dziecko, stojąc na podeście, może bez przeszkód uczyć się przez obserwację dorosłych, samo zmywać naczynia czy wykonywać proste czynności kuchenne. W ten sposób może wzmacniać poczucie własnej wartości, rozwijać samodzielność i pewność siebie oraz doskonalić koordynację ruchów.

Pomocnik kuchenny jest odpowiedzią na ciąganie za nogawki, patrzenie błagalnym wzrokiem, wyciąganie rączek do podnoszenia czy kładzenie dziecka na blacie. Twoje dziecko będzie szczęśliwe, a Twój kręgosłup odetchnie z ulgą.

Produkt jest wysyłany do samodzielnego montażu.

_________________________________________

Wymiary: wysokość 88 cm, szerokość 41,5 cm, głębokość 52,7 cm
Waga max.: 50 kg.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl