Wersje językowe

Kitchen Helper pomocnik kuchenny Keiki

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 7dni
Cena: 720,00 zł 720.00
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Pomocnik kitchen helper dla dzieci.   

Pomocnik kuchenny Montessori tzw. kitchen helper umożliwia dziecku uczestnictwo w tych pracach codziennych, które wcześniej — ze względu na wysokość — nie były dla niego dostępne. Kitchen helper Momiki Concept jako jedyny w Polsce przeszedł pozytywnie testy bezpieczeństwa w Instytucie Nadzoru TechnicznegoJest połączeniem stabilności konstrukcji, bezpiecznej technologii montażu z pięknym designem i lekkością formy.

Przeznaczony jest dla samodzielnie stojących niemowląt oraz dzieci do około 7. lat, o wadze nieprzekraczającej 50 kg. Do podestu dołączona jest barierka zabezpieczająca dla najmłodszych, którą w dowolnym momencie można zdemontować. Regulowany podest pozwala na zmianę wysokości w 3 wariantach.

Kitchen helper to nie tylko mebel - to udostępnienie dziecku świata pełnego nieznanych i interesujących doznań. Dziecko, stojąc na podeście, może bez przeszkód uczyć się przez obserwację dorosłych, samo zmywać naczynia czy wykonywać proste czynności kuchenne. W ten sposób może wzmacniać poczucie własnej wartości, rozwijać samodzielność i pewność siebie oraz doskonalić koordynację ruchów.

Pomocnik kuchenny jest odpowiedzią na ciągnięcie za nogawki, patrzenie błagalnym wzrokiem, wyciąganie rączek do podnoszenia czy kładzenie dziecka na blacie. Twoje dziecko będzie szczęśliwe, a Twój kręgosłup odetchnie z ulgą.

Kitchen helper wykonany jest ręcznie ze sklejki z drewna liściastego. Malowany bezpiecznymi lakierami i farbami dla dzieci, zgodnymi z europejską normą PN EN 71.3. Produkt jest wysyłany do samodzielnego montażu. Poszczególne elementy produktu w kolorze naturalnym mogą się nieznacznie różnić kolorystycznie. Wynika to z naturalnej cechy drewna jaką jest usłojenie oraz tonacja.

_________________________________________

Wymiary: wysokość 88 cm, szerokość 41,5 cm, głębokość 52,7 cm
Waga max.: 50 kg.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl